Font Size

Cpanel

Ponuka práce

Ste jednotlivec alebo firma, ktorá potrebuje nových zamestnancov? Uvažujete o tom, že by ste zamestnali človeka so zdravotným postihnutím, ale neviete, ako nájsť vhodných kandidátov? Neviete, kde nájsť databázu ľudí so zdravotným postihnutím, ktorí hľadajú zamestnanie? Ste rozhodnutí zamestnať človeka so zdravotným postihnutím, ale neviete, ako mu upraviť pracovné podmienky tak, aby ho pri výkone práce podporovali a nie brzdili?

Potom neváhajte a kontaktujte nás alebo najbližšiu agentúru podporovaného zamestnávania! Každá agentúra disponuje databázou ľudí, ktorí hľadajú zamestnanie. Agentúra je rovnako schopná zrealizovať interview s vybranými uchádzačmi a poskytnúť poradenstvo nielen v oblasti prispôsobenia pracoviska pre prácu zdravotne postihnutého človeka, ale napríklad aj v oblasti príspevkov, na ktoré máte ako zamestnávateľ postihnutého človeka nárok. Dajte šancu človeku, ktorý má oproti nám zdravým ľuďom nepomerne menšiu šancu zamestnať sa a zaradiť sa tak do bežného života, teda stať sa jedným z nás.

 

Kontakt

  • Slovenská únia podporovaného zamestnávania
    Panenská 29
    811 03 Bratislava
    Mob.: +421 905 785 200
    E-mail:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Náš TIP

SÚPZ je partnerom  projektu Deinštitucionalizácia zariadení sociálnych služieb - Podpora transformačných tímov. Viac info TU.

Nachádzaš sa tu: Home Ponuka práce